R portál

Pôvodná stránka

old.slovakrug­by.sk

Generálny partner

Partneri

a1.jpg

Prípravný zápas RC Zlín - Slovensko XV

Slovenská mužská reprezentácia započala svoju prípravu na nadchádzajúcu sezónu. Uplynulú sobotu nám bolo cťou, že sme mohli participovať na oslavách 75. výročia založenia RC Zlín. Vyvrcholením osláv bol najmä zápas našej reprezentácie proti mužskému tímu. Nádherný rugbyový stánok s atletickým zázemím bol pre nás ideálnym miestom na sústredenie a prípravu tímu.

Hráči absolvovali dve tréningové jednotky. Zápas sa odohrával v tropických podmienkach, keď tesne pred zápasom teplomer ukazoval 40°C. Oba tímy predviedli bojovný výkon, samotná hra bola veľmi vyrovaná a prelínala sa zo strany na stranu. Avšak po viacerých individuálnych chybách hostí sa z víťazstva sa radovalo domáce družstvo. Progres v našej hre sme zaznamenali najmä pri štandardných situáciách.

Ďakujeme našim kamarátom do Zlína za pozvanie, pohostenie a samotný zápas. Bolo nám cťou byť súčasťou osláv skvelého výročia, gratulujeme a pevne veríme, že budeme rozvíjať naše partnertstvo aj v budúcnosti.

Slovensko XV: Kovács, Berger, Badura, Vereš, Michal Mihálik, Puha, Székely, Múdrik, Varga, Benčík, Regec, Filipiak, Kotásek Šmíd, Baláž, Drozd, Kováč, Ščasnovič, Chalás, Kráľ, Hauptvogel, Hodás, Birčiak, Hosmaj, Čermák

Realizačný tím: Eduard Krützner ml., Pavel Lištvan, Katarína Kubalová

Foto: Milan Mikšík

FK